Lekarz Sylwia Łuczyńska

LEKARZ Z WYKSZTAŁCENIA

Wybrałam ten zawód, ponieważ uwielbiam wspierać innych w drodze do uzyskania wymarzonego zdrowia oraz życia jakiego pragną. Od 2008 roku moje życie nieustannie związane jest z medycyną, psychologią zdrowia i dietetyką kliniczną. Zgłębianie wiedzy i wdrażanie jej w życie jest moją największą pasją, czego wyrazem może być średnia ocen 5,0 na 4 roku studiów. Jestem Absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie pod okiem znakomitych nauczycieli i profesorów, w 2014 roku ukończyłam studia z Nagrodą Rektora dla wybitnych studentów. 

PASJONATKA KOMPLEKSOWEGO PODEJŚCIA DO ZDROWIA

Konsultując pacjentów zarówno w prywatnych Klinikach jak i publicznych Przychodniach zauważyłam, że sama medycyna nie wystarczy by człowiek osiągnął dobrostan fizyczny i psychiczny, jakim definiuje się zdrowie. Do tego potrzebna jest zmiana swojego stylu życia oraz niefarmakologiczne metody wspierające zdrowie. Z pomocą przyszła nowa dziedzina medycyny, zapoczątkowana w Stanach Zjednoczonych – zwana medycyną stylu życia.

Medycyna stylu życia wykorzystuje oparte na dowodach naukowych opierające się na 5 filarach zdrowia : zdrowym odżywianiu, aktywności fizycznej, dobrostanie psychicznym( w skład którego wchodzi radzenie sobie ze stresem, trudnymi emocjami, optymalny sen, i szeroko pojęty wellbeing dobrostan człowieka), wspierających relacjach międzyludzkich a także zaprzestaniu korzystania z używek – sposoby przywracania zdrowia.

TRENERKA I  COACH ZDROWIA

Prowadzę wykłady i warsztaty z psychologii zdrowia, radzenia sobie ze stresem, zarządzania emocjami, tworzenia zdrowych relacji a także profilaktyki i dbania o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne.

MISJA ŻYCIOWA

Moim celem i misją życiową stała się poprawa jakości zdrowia i życia Polaków, poprzez szerzenie wiedzy z medycyny akademickiej z medycyną stylu życia, w oparciu o najnowsze badania naukowe. Nade wszystko istotny w tej pomocy jest dla mnie dobrostan ciała i umysłu oraz równowaga i radość w życiu każdego człowieka.

Wierzę, że holistyczne podejście do zdrowia i życia  ma sens.

 

I myślę, że nie przez przypadek moja misja życiowa jest właśnie taką. Kończąc Studia Rektor wręczając mi "Nagrodę Rektora" oraz Dyplom, umieścił na nim cytat „ Błędem jest chęć wyleczenia ciała, jeśli nie zwraca się uwagi na chorą duszę”.

 

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją stroną oraz moją ofertą.

Lekarz Sylwia Łuczyńska

Zapisz się na Newsletter i Odbierz Poradnik "Jak wzmocnić Odporność?"

Zapisz się na maile pełne informacji o zdrowiu i odbierz poradnik. Piszę o tym jak dbać o zdrowie oraz informuję o swojej ofercie.
Chronimy Twoje dane zgodnie z polityką prywatności.